Skyworks Solutions Inc. 565AEA425M000ACG
Part No.:
565AEA425M000ACG
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.565AEA425M000ACG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Comments
565AEA425M000ACG Specifications
Packaging:
Strip
Product Status:
Active
Frequency:
425 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
2.5V ~ 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±100ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
170mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.056" (1.43mm)