Skyworks Solutions Inc. 565BBA622M080BBG
Part No.:
565BBA622M080BBG
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.565BBA622M080BBG.pdf
Description:
XTAL OSCILLATOR
Comments
565BBA622M080BBG Specifications
Packaging:
Strip
Product Status:
Not For New Designs
Frequency:
622.08 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±20ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
167mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)