Skyworks Solutions Inc. 599BEA000110DGR
Part No.:
599BEA000110DGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.599BEA000110DGR.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
Comments
599BEA000110DGR Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
74.25 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±65ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
110mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)