Skyworks Solutions Inc. 599DHA000121DG
Part No.:
599DHA000121DG
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.599DHA000121DG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ CML
Comments
599DHA000121DG Specifications
Packaging:
Strip
Frequency:
100 MHz
Output:
CML
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±15ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
120mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)