CTS-Frequency Controls 626L20005IMT
Part No.:
626L20005IMT
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.626L20005IMT.pdf
Description:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Comments
626L20005IMT Specifications
Frequency:
200 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
20mA
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)