Renesas Electronics Corporation 71016S15PHGI8
Part No.:
71016S15PHGI8
Package:
44-TSOP (0.400", 10.16mm Width)
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.71016S15PHGI8.pdf
Comments
71016S15PHGI8 Specifications
Package/Case:
Write Cycle Time - Word, Page:
15ns
Access Time:
15 ns
Voltage - Supply:
4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)