Renesas Electronics Corporation 71016S20PHG8
Part No.:
71016S20PHG8
Package:
44-TSOP (0.400", 10.16mm Width)
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.71016S20PHG8.pdf
Comments
71016S20PHG8 Specifications
Package/Case:
Write Cycle Time - Word, Page:
20ns
Access Time:
20 ns
Voltage - Supply:
4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)