Renesas Electronics Corporation 71016S20PHGI8
Part No.:
71016S20PHGI8
Package:
44-TSOP (0.400", 10.16mm Width)
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.71016S20PHGI8.pdf
Comments
71016S20PHGI8 Specifications
Package/Case:
Write Cycle Time - Word, Page:
20ns
Access Time:
20 ns
Voltage - Supply:
4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)