E-T-A 8340-F410-K4K1-ALH142-15A
Part No.:
8340-F410-K4K1-ALH142-15A
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.8340-F410-K4K1-ALH142-15A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 15A
Comments
8340-F410-K4K1-ALH142-15A Specifications
Breaker Type:
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V