E-T-A 8340-G110-R1H1-A7H0-20A
Part No.:
8340-G110-R1H1-A7H0-20A
Description:
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
Comments
8340-G110-R1H1-A7H0-20A Specifications
Series:
8340-G
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V