E-T-A 8340-G110-R1H1-A7H0-25A
Part No.:
8340-G110-R1H1-A7H0-25A
Description:
CIR BRKR MAG 25A 240VAC 80VDC
Comments
8340-G110-R1H1-A7H0-25A Specifications
Series:
8340-G
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V