E-T-A 8340-G211-P1R1-A4H111-10A
Part No.:
8340-G211-P1R1-A4H111-10A
Package:
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.8340-G211-P1R1-A4H111-10A.pdf
Description:
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
Comments
8340-G211-P1R1-A4H111-10A Specifications
Series:
8340-G2
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V