E-T-A 8345-C01A-U3M1-DB1B2B-80A
Part No.:
8345-C01A-U3M1-DB1B2B-80A
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.8345-C01A-U3M1-DB1B2B-80A.pdf
Description:
CR BKR MAG-HYDR 80A 480VAC/80VDC
Comments
8345-C01A-U3M1-DB1B2B-80A Specifications
Current Rating (Amps):
80A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V