E-T-A 8345-C01A-W0M1-DB1B2B-50A
Part No.:
8345-C01A-W0M1-DB1B2B-50A
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.8345-C01A-W0M1-DB1B2B-50A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 50A 80VDC
Comments
8345-C01A-W0M1-DB1B2B-50A Specifications
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V