E-T-A 8345-F01A-R0M1-DB1B1B-100A
Part No.:
8345-F01A-R0M1-DB1B1B-100A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.8345-F01A-R0M1-DB1B1B-100A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 100A 80VDC
Comments
8345-F01A-R0M1-DB1B1B-100A Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
E-T-A
Series:
8345
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V