E-T-A 8345-F01A-R0M1-DB1B1B-90A
Part No.:
8345-F01A-R0M1-DB1B1B-90A
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.8345-F01A-R0M1-DB1B1B-90A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 90A 80VDC
Comments
8345-F01A-R0M1-DB1B1B-90A Specifications
Current Rating (Amps):
90A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V