E-T-A 8345-F01A-R0M1-DB1B2B-80A
Part No.:
8345-F01A-R0M1-DB1B2B-80A
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.8345-F01A-R0M1-DB1B2B-80A.pdf
Description:
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
Comments
8345-F01A-R0M1-DB1B2B-80A Specifications
Current Rating (Amps):
80A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V