E-T-A 8345-F01Z-R0M1-DB1B2B-10A
Part No.:
8345-F01Z-R0M1-DB1B2B-10A
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.8345-F01Z-R0M1-DB1B2B-10A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 10A
Comments
8345-F01Z-R0M1-DB1B2B-10A Specifications
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V