E-T-A 8345-F01Z-R0M1-DB1B2B-30A
Part No.:
8345-F01Z-R0M1-DB1B2B-30A
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.8345-F01Z-R0M1-DB1B2B-30A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 30A 80VDC
Comments
8345-F01Z-R0M1-DB1B2B-30A Specifications
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V