E-T-A 8345-F21A-L6M1-DB1B3B-20A
Part No.:
8345-F21A-L6M1-DB1B3B-20A
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.8345-F21A-L6M1-DB1B3B-20A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 20A 80VDC
Comments
8345-F21A-L6M1-DB1B3B-20A Specifications
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V