E-T-A 9510-G111-J1F1-B2A2S1-10A
Part No.:
9510-G111-J1F1-B2A2S1-10A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.9510-G111-J1F1-B2A2S1-10A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG 10A 28VDC PUSH-PULL
Comments
9510-G111-J1F1-B2A2S1-10A Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
E-T-A
Series:
9510
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Magnetic
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
5 V
Voltage Rating - DC:
28 V