RESI HVLR1505B39M0K9
Part No.:
HVLR1505B39M0K9
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.HVLR1505B39M0K9.pdf
Description:
RES 39M OHM 0.1% 0.7W AXIAL
Comments
HVLR1505B39M0K9 Specifications
Resistance:
39 MOhms
Tolerance:
±0.1%
Power (Watts):
0.7W
Temperature Coefficient:
±100ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C
Size / Dimension:
0.256" Dia x 0.591" L (6.50mm x 15.00mm)