Vishay Sfernice LTO030F150R0FTE3
Part No.:
LTO030F150R0FTE3
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.LTO030F150R0FTE3.pdf
Comments
LTO030F150R0FTE3 Specifications
Resistance:
150 Ohms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
30W
Temperature Coefficient:
150ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.409" L x 0.126" W (10.40mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.799" (20.30mm)