Vishay Sfernice LTO030F50001FTE3
Part No.:
LTO030F50001FTE3
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.LTO030F50001FTE3.pdf
Comments
LTO030F50001FTE3 Specifications
Resistance:
50 kOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
30W
Temperature Coefficient:
150ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C
Size / Dimension:
0.409" L x 0.126" W (10.40mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.713" (18.10mm)