KOA Speer Electronics, Inc. MOS3CT631R120J
Part No.:
MOS3CT631R120J
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.MOS3CT631R120J.pdf
Shipping
Inventory:980
Comments
MOS3CT631R120J Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Resistance:
12 Ohms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
3W
Temperature Coefficient:
±300ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 200°C
Size / Dimension:
0.236" Dia x 0.610" L (6.00mm x 15.50mm)