Abracon LLC ASG-P-V-A-156.250MHZ-T
Part No.:
ASG-P-V-A-156.250MHZ-T
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.ASG-P-V-A-156.250MHZ-T.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL
Comments
ASG-P-V-A-156.250MHZ-T Specifications
Frequency:
156.25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±35ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
60mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.075" (1.90mm)