Microchip Technology AT25HP256W-10SI-2.7
Part No.:
AT25HP256W-10SI-2.7
Package:
8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.AT25HP256W-10SI-2.7.pdf
Comments
AT25HP256W-10SI-2.7 Specifications
Package/Case:
8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Clock Frequency:
10 MHz
Voltage - Supply:
2.7V ~ 5.5V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)