Renesas Electronics Corporation AT45DB321D-MU-2.5-SL383
Part No.:
AT45DB321D-MU-2.5-SL383
Manufacturer:
Renesas Electronics Corporation
Package:
8-VDFN Exposed Pad
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.AT45DB321D-MU-2.5-SL383.pdf
Description:
IC FLASH 32MBIT SPI 50MHZ 8VDFN
Comments
AT45DB321D-MU-2.5-SL383 Specifications
Manufacturer:
Series:
Package/Case:
8-VDFN Exposed Pad
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Memory Size:
32Mbit
Memory Organization:
528 Bytes x 8192 pages
Clock Frequency:
50 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
6ms
Access Time:
Voltage - Supply:
2.5V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TC)