Microchip Technology AT45DB321D-SU-2.5
Part No.:
AT45DB321D-SU-2.5
Package:
8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.AT45DB321D-SU-2.5.pdf
Description:
IC FLASH 32MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Comments
AT45DB321D-SU-2.5 Specifications
Package/Case:
8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Packaging:
Tube
Programmable:
Verified
Memory Size:
32Mbit
Memory Organization:
528 Bytes x 8192 pages
Memory Interface:
SPI
Clock Frequency:
50 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
6ms
Access Time:
Voltage - Supply:
2.5V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TC)