Abracon LLC AX7DAF1-1500.0000T
Part No.:
AX7DAF1-1500.0000T
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.AX7DAF1-1500.0000T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 1.5000GHZ LVDS SMD
Comments
AX7DAF1-1500.0000T Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
1.5 GHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
70mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.075" (1.90mm)