Abracon LLC AX7DAF2-1500.0000
Part No.:
AX7DAF2-1500.0000
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.AX7DAF2-1500.0000.pdf
Description:
XTAL OSC XO 1.5000GHZ LVDS SMD
Comments
AX7DAF2-1500.0000 Specifications
Packaging:
Bulk
Frequency:
1.5 GHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
70mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.075" (1.90mm)