Renesas Electronics Corporation D13002FP16V
Part No.:
D13002FP16V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.D13002FP16V.pdf
Description:
MCU H8/300H / H8/3002
Shipping
Inventory:101
Comments
D13002FP16V Specifications
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Speed:
16MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):
2.7V ~ 5.5V
Operating Temperature:
-20°C ~ 75°C (TA)