Renesas Electronics Corporation DF2134AFA20LG
Part No.:
DF2134AFA20LG
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.DF2134AFA20LG.pdf
Description:
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP
Shipping
Inventory:201
Comments
DF2134AFA20LG Specifications
Speed:
20MHz
Connectivity:
IrDA, SCI
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):
4V ~ 5.5V
Oscillator Type:
Internal
Operating Temperature:
-20°C ~ 75°C (TA)