Renesas Electronics Corporation DF2138RFA20JV
Part No.:
DF2138RFA20JV
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.DF2138RFA20JV.pdf
Comments
DF2138RFA20JV Specifications
Speed:
20MHz
Connectivity:
Host Interface, I2C, IrDA, SCI
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):
2.7V ~ 3.6V
Oscillator Type:
External
Operating Temperature:
-20°C ~ 75°C (TA)