Renesas Electronics Corporation DF2238RBR13
Part No.:
DF2238RBR13
Package:
112-LFBGA
Description:
IC MCU 16BIT 256KB FLSH 112LFBGA
Comments
DF2238RBR13 Specifications
Package/Case:
112-LFBGA
Packaging:
Tray
Speed:
13MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):
2.2V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-20°C ~ 75°C (TA)