Renesas Electronics Corporation DF3068F25V
Part No.:
DF3068F25V
Package:
100-BFQFP
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.DF3068F25V.pdf
Description:
IC MCU 16BIT 384KB FLASH 100QFP
Shipping
Inventory:367
Comments
DF3068F25V Specifications
Package/Case:
100-BFQFP
Packaging:
Tray
Product Status:
Last Time Buy
Speed:
25MHz
Connectivity:
SCI, SmartCard
Program Memory Size:
384KB (384K x 8)
RAM Size:
16K x 8
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):
4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:
-20°C ~ 75°C (TA)