EPSON EG-2101CA 156.2500M-PCZL3
Part No.:
EG-2101CA 156.2500M-PCZL3
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.EG-2101CA 156.2500M-PCZL3.pdf
Description:
XTAL OSC SO 156.2500MHZ LVPECL
Comments
EG-2101CA 156.2500M-PCZL3 Specifications
Series:
EG-2101CA
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Obsolete
Frequency:
156.25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
60mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.055" (1.40mm)