EPSON EG-2121CA 155.5200M-PGPAS
Part No.:
EG-2121CA 155.5200M-PGPAS
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.EG-2121CA 155.5200M-PGPAS.pdf
Description:
XTAL OSC SO 155.5200MHZ LVPECL
Comments
EG-2121CA 155.5200M-PGPAS Specifications
Packaging:
Tube
Frequency:
155.52 MHz
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
80mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.055" (1.40mm)