EPSON EG-2121CA 156.2500M-VHRALX
Part No.:
EG-2121CA 156.2500M-VHRALX
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.EG-2121CA 156.2500M-VHRALX.pdf
Description:
XTAL OSC SO 156.2500MHZ LVDS SMD
Comments
EG-2121CA 156.2500M-VHRALX Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
156.25 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±100ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-5°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
30mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.055" (1.40mm)