EPSON EG-2121CA 350.0000M-LGRNB
Part No.:
EG-2121CA 350.0000M-LGRNB
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.EG-2121CA 350.0000M-LGRNB.pdf
Description:
XTAL OSC SO 350.0000MHZ LVDS SMD
Comments
EG-2121CA 350.0000M-LGRNB Specifications
Packaging:
Bulk
Frequency:
350 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-5°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
30mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.055" (1.40mm)