Rochester Electronics, LLC ELANSC300-33VC
Part No.:
ELANSC300-33VC
Manufacturer:
Rochester Electronics, LLC
Package:
208-LQFP
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.ELANSC300-33VC.pdf
Description:
IC MCU
Comments
ELANSC300-33VC Specifications
Manufacturer:
Rochester Electronics, LLC
Package/Case:
208-LQFP
Speed:
33MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):
3V ~ 5.5V
Data Converters:
Oscillator Type:
External, Internal
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)