Advanced Micro Devices ELANSC310-25VC
Part No.:
ELANSC310-25VC
Manufacturer:
Advanced Micro Devices
Package:
208-LQFP
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.ELANSC310-25VC.pdf
Description:
IC MCU 32BIT ROMLESS 208TQFP
Comments
ELANSC310-25VC Specifications
Manufacturer:
Advanced Micro Devices
Package/Case:
208-LQFP
Speed:
25MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):
3V ~ 5.5V
Data Converters:
Oscillator Type:
External, Internal
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)