Advanced Micro Devices ELANSC310-33KI
Part No.:
ELANSC310-33KI
Manufacturer:
Advanced Micro Devices
Package:
208-BFQFP
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.ELANSC310-33KI.pdf
Description:
IC MCU 32BIT ROMLESS 208PQFP
Shipping
Inventory:172
Comments
ELANSC310-33KI Specifications
Manufacturer:
Advanced Micro Devices
Package/Case:
208-BFQFP
Speed:
33MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):
3V ~ 5.5V
Data Converters:
Oscillator Type:
External, Internal
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TC)