Sensata-Airpax IALN1-1REC4-52-50.0-A
Part No.:
IALN1-1REC4-52-50.0-A
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IALN1-1REC4-52-50.0-A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Comments
IALN1-1REC4-52-50.0-A Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Series:
IAL
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V