Sensata-Airpax IALN1-1REC4-72-10.0
Part No.:
IALN1-1REC4-72-10.0
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IALN1-1REC4-72-10.0.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Comments
IALN1-1REC4-72-10.0 Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Series:
IAL
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V