Sensata-Airpax IALNK1-1REC4-51-50.0
Part No.:
IALNK1-1REC4-51-50.0
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IALNK1-1REC4-51-50.0.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Comments
IALNK1-1REC4-51-50.0 Specifications
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V