Sensata-Airpax IALNK1-1REC4-53-24.0-A
Part No.:
IALNK1-1REC4-53-24.0-A
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IALNK1-1REC4-53-24.0-A.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Comments
IALNK1-1REC4-53-24.0-A Specifications
Current Rating (Amps):
24A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V