Sensata-Airpax IALNK1-1REC5-52-20.0
Part No.:
IALNK1-1REC5-52-20.0
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IALNK1-1REC5-52-20.0.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Comments
IALNK1-1REC5-52-20.0 Specifications
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V