Sensata-Airpax IAR11-1-62-10.0-AF-01
Part No.:
IAR11-1-62-10.0-AF-01
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IAR11-1-62-10.0-AF-01.pdf
Comments
IAR11-1-62-10.0-AF-01 Specifications
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V