Sensata-Airpax IEG11-1-63F-15.0-A-01-V
Part No.:
IEG11-1-63F-15.0-A-01-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IEG11-1-63F-15.0-A-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Comments
IEG11-1-63F-15.0-A-01-V Specifications
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V